Dom

Guangzhou Nuojie Car Products Co., Ltd.

profil firmy

Produkujemy powłoki ceramiczne, wosk samochodowy, czyszczenie samochodu, pastę polerską, glinę samochodową itp Znajdujemy się w Piękny Kanton z wygodnym dostępem do transportu, posiadamy powierzchnię zakładu o powierzchni ponad 12000 metrów kwadratowych.

Zaangażowani w ścisłą kontrolę jakości i przemyślaną obsługę klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta. Sprzedając się dobrze we wszystkich miastach i prowincjach w Chinach, nasze produkty są również eksportowane do klientów w takich krajach i regionach, jak Ameryka Północna, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód Ameryka Południowa i inne kraje.

Zapraszamy również OEM/ODMZamówienia.Posiadamy silny zespół badawczo-rozwojowy i zespół projektowy, zaawansowaną koncepcję zarządzania produkcją i starszych ekspertów zajmujących się rozwojem produktu. Automatyczna linia produkcyjna do powlekania ceramiką, automatyczna linia do produkcji glinianych prętów samochodowych, trzy zestawy dużego miksera, jeden zestaw urządzeń do produkcji wosku, automatyczna etykieciarka, automatyczna maszyna pakująca. Niezależnie od tego, czy wybierasz aktualny produkt z naszego katalogu, czy szukasz pomocy technicznej dla swojej aplikacji, możesz w dowolnym momencie porozmawiać z naszym centrum obsługi klienta o wymaganiach dotyczących zaopatrzenia. Poza tym dokładamy wszelkich starań, aby opracować nowe produkty spełniające różne wymagania.

Przestrzeganie biznesowej zasady wzajemnych korzyści. Cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów ze względu na nasze doskonałe usługi, wysokiej jakości produkty i konkurencyjne ceny.Serdecznie zapraszamy klientów z kraju i zagranicy do współpracy dla wspólnego sukcesu.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Guangzhou Nuojie Car Care Products Co. Ltd Założony w 2010 , jest profesjonalistą zajmującym się badaniami, rozwojem, sprzedażą i serwisem powłoka ceramiczna, wosk samochodowy, czyszczenie samochodu, pasta do polerowania, glina samochodowa itp Znajdujemy się w Piękny Kanton z wygodnym dostępem do transportu, posiadamy powierzchnię zakładu o powierzchni ponad 12000 metrów kwadratowych.

img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

marki : Fantastyczne xml

Ilość pracowników : 50~100

Rok założenia : 2010

pc Export : 30% - 40%